Září 2007

1. Kapitola - Začátek něčeho nového?

22. září 2007 v 22:11 | Elinea |  Zachraň svou duši
Tak. Konečně jsem po mnoha útrapách dopsala první kapitolu. Není moc dlouhá a není moc dobrá, ale vy to snad přežijete ;)Jen Vás chci upozornit, že toto je moje prvotina a nejsem nijak extra třída. Prostě průměrná holka, celkem dobrá v češtině, která se rozhodla psát. Ale dost mě, dejte se do čtení. A kdyby Bás neubylo, tak zanechte komentáře. Za záporné a opravující budu ráda dvojnásob (tím neříkám, abyste nechválili...i když to se nestane)

Zachraň svou duši

22. září 2007 v 22:07 | Elinea |  Zachraň svou duši
Obsah: Obyčejná studentka Tess si konečně po sedmi letech najde přátele. Jak tuhle skutečnost přijme a jak ji přijmou oni? A zamiluje se vůbec někdy tahle malá smolařka?

Žánr: No...nějaká romantika, snad humor a možná i něco jiného.

Postavy: AUTP, Pobertové, Lily Evansová, Severus Snape, Bellatrix Blacková atd.

Omezení: Žádné :) Jen snad, že čtete na vlastní nebezpečí.

Vítám

16. září 2007 v 15:05 | Elinea | 
Vítám Vás na mém blogu. Kdo jsem? Někdo mě možná zná osobně, někdo jenom z netu, někdo vůbec. Jsem prostě Elinea. Elinea je já a zároveň není. Elinea je stálá, ale já jsem pořád jiná. Byla tady přede mnou a zůstane i po mně. Vystupovala jsem na webu pod různými přezdívkami, ale stále jsem uvnitř byla ta Elinea. A až tady budu (doufám) ta, jaká jsem byla vždycky uvnitř. Já vím, je to moc složité, ale to raději neřešte. Na tomto blogu by se měla objevit má tvorba a to ve formě psané. Budu psát povídku a jestli se bude dařit, tak ji snad dotáhnu do konce. Kdo nemá rád Harryho Pottera, tak toho velice zklamu, protože povídka bude fan fiction na námět HP. Nejraději mám Poberty, takže čekejte ode mě tento styl. Neříkám, že jsem dobrá "spisovatelka". Podle mého píšu přímo strašně. Ovšem někteří to vidí jinak a tak se do toho vrhám po hlavě. Brzo by se tady měla objevit první kapitola. Děkuji za pozornost (za předpokladu, že to někdo čte) a přeji hezký den :)

PS: Nechvalte mi layout, ten dělala má dobrá kamarádka Lovable a já na něm nemám žádnou zásluhu ;)